Líčenie

Dokonale nalíčená vždy a všade

Denné líčenie

Nechajte vyniknúť svoje prednosti a potlačte ostatné. Zvýrazníme pery a zjemníme líčenie tváre. Alebo zvýraznime líca a k nim zvolíme jemnejšie líčenie perí. Dramatický výraz očí doladíme tlmeným odtieňom rúžu. Dosiahneme tak dokonalú rovnováhu, ktorá nikdy nevyjde z módy. Denné líčenie má mať prirodzený vzhľad a závisí od osobnosti každého zákazníka od jeho vkusu, spôsobu obliekania, obľúbených farieb, pracovného prostredia a typu pleti. Pri každom dennom líčení volíme skôr menej nápadité odtiene farieb, či na očné viečka, lícne kosti alebo pery.

Večerné líčenie

Výrazné, sexy, zahajené rúškom tajomstva také je večerné líčenie, ktoré vyzdvihne Vašu krásu na maximum, bez toho, aby šlo do extrému. Luxusné pery, trblietavá pokožka a výrazné riasy dodajú Vašej tvári nádych „dramatickosti“. S takým výrazom sa aj bežná udalosť stane mimoriadnou. Pre večerné líčenie používame intenzívnejšie a širšie škály odtieňov farieb na dodanie okúzlujúceho lesku zvýrazňujeme oči glitrovým tieňom alebo linkou.

Svadobné líčenie

Pri svadobnom líčení používame líčidlá nie príliš intenzívnych jasných a tmavých odtieňov farieb, skôr kladieme dôraz na potlačenie prirodzenej krásy ženy a zvýraznenie jej predností, preto volíme odtiene farieb skôr zemitých a prírodných, záleží aj na tom aké svadobné šaty a doplnky bude mať nevesta. So zákazníčkami samozrejme konzultujeme ich predstavy o tom, v čom sa budú dobre cítiť.

So zákazníčkami pri líčení konzultujeme:

- príležitosť, na ktorú je líčenie určené
- oblečenie na danú udalosť
- doplnky k oblečeniu
- líčenie, na aké je zákazníčka zvyknutá
- typ pleti, tvar tváre, farbu očí a pod.

Pri svadobnom a večernom líčení je možné dohodnúť si termín na skúšobné líčenie.