MEZOTERAPIA

Čo je to mezoterapia?

Mezoterapia je metóda napichovania kože mikroihličkami, ktorá má výborné výsledky omladenia, hydratácie, redukcie jazvičiek a zjednotenia tónu pleti. Výskumy vedeckých centier ukazujú, že zvýšenie hladiny kolagénu v koži po aplikácii série ošetrení siaha až do 390%, a je vyššia ako v prípade laserových metód alebo hĺbkových invazívnych peelingov. Mesoterapia je liečba mikro ihlou, ktorá vytvorí milióny mikrokanálikov v koži, čím zvyšuje vstrebávanie účinných látok – kyseliny hyalurónovej ako i vitamínových koktejlov až tisícnásobne. Vďaka obojsmernému vpravovaniu látok do pokožky, sú účinky mikro ihlových mezoterapií ohromujúce: vrásky zmiznú a hlboké vrásky sú plytšie, pleť je hydratovaná, pevná, pružná, a jazvy, strie a škvrny sú viditeľne redukované.

Kozmetické účinky

- Vyhladzuje, spevňuje, napnutie kože
- Zavedenie do kože účinných látok (ako je organický oxid kremičitý,
- kolagén, kyselina hyaluronová, vitamíny a mnoho ďalších)
- Zníženie jaziev po akné a sfarbenie
- Vyhladenie vrások
- Zníženie mazových žliaz
- Zníženie strií
- Lieči plešatosť,

Toto jedinečné zariadenie prepichuje kožu s použitím automatického systému - pulzujúce ihly tak, aby moholi byť zavedené do kože účinné látky. Účinnosť prenosu účinných látok je vyššia než tradičnou mezoterapiou. Prepracovaná hĺbka injekcie (v rozsahu od 0,25 mm do 2,5 mm) umožňuje plnú kontrolu vykonávaných postupov - na rozdiel od dermarolleróv a mesoterapie, ktorá sa vykonáva za použitia injekčnej striekačky a ihly, tým tzv. nappage technika. Mikroihličková mezoterapia minimalizuje nepohodlie pre pacienta, zabezpečuje komfort, uvoľnenie a skracuje dobu zákroku.

Mikroihličková mezoterapia !!!

Mezoterapia sa aplikuje na tvár, krk, dekolt, chrbty rúk.

Ženy ako aj muži po prekročení 35 roku pociťujú strácanie elasticity a stratu hydratácie pokožky. Pleť môže pôsobiť unavene, dehydrovane, niekedy až povädnuto. Vznikajú prvé jemné vrásky. Jedným z možností ako pleti pomôcť je mezoterapia a jej aplikácia. Je to mikroihličková metóda, ktorá dodáva pleti hydratáciu a výživné látky, podporuje tvorbu elastínu a kolagénu. Mezoterapia sa môže použiť ako liečebná ale aj ako preventívna metóda. Podľa toho akú metódu klient potrebuje sú viaceré formy mezoterapeutických prípravkov tzv. vitamínový koktail. Pri mezoterapii sa aplikujú špeciálne roztoky obsahujúce vitamíny, koenzímy, peptidy a aminokyseliny, tieto môžu byť obohatené o kyselinu hyalurónovú alebo glycerol. Všetky tieto účinné látky majú významný podiel na regenerácii a omladzovaní pokožky. Mezoterapia sa aplikuje na tvár, krk, dekolt, chrbty rúk.

Mezoterapia na podporu rastu vlasov

Ako veľmi úspešnú a obľúbenú metódu aplikujeme mezoterapiu do vlasatej časti hlavy na regeneráciu vlasových folykulov. Ide o zmes vitamínov, ktoré ciele podporujú obnovu a rast vlasových folikulov- korienkov. Odporúča sa absolvovať 4-6 sedení v týždňových intervaloch. Viditeľný efekt sa dostaví už po prvom alebo druhom ošetrení. Tento druh mezoterapie je obľúbený aj ako preventívne ošetrenie alebo ho vyhľadávajú aj klienti po transplantáciivlasov na podporu a udržanie vlasových folikulov. Komfort klienta je aj v tom, že zákrok je vykonávaný pomocou aplikačného pera, ktoré výrazne znižuje citlivosť pri vpichu ako aj urýchľuje samotnú aplikáciu.