FARBENIE OBOČIA A MIHALNÍC

Dokonale upravené obočie a mihalnice sú základom pre efektne pôsobiace oči. Farbenie mihalníc sa dá aplikovať na krátke, ako aj na dlhé mihalnice. Efekt tmavších prirodzene vyzerajúcich mihalníc oko krásne otvorí a zväčší. Aj keď nemáte tie najdlhšie mihalnice, nemusíte si robiť starosti. Efekt je výrazný pri dlhých, aj krátkych riasach. Výsledný efekt vydrží dva až tri týždne. Prípravky používané pri farbení mihalníc sú šetrné a riasy nepoškodzujú. Riasy sú dostatočne výrazné aj bez použitia špirály, čo je veľká výhoda najmä pre ženy, ktoré sa nemôžu líčiť napríklad kvôli športovaniu.

Farbenie obočia

Farbenie mihalníc

Farbenie obočia a mihalníc

Krásne výrazné obočie, správny tvar je dokonalým rámom očí a poskytne ilúziu okamžitej upravenosti zvýraznením vašich očí a tváre. Máte svetlé obočie? Aj to sa dá nafarbiť. Farby, ktoré sa používajú na farbenie obočia a rias sú podobné ako farby na vlasy, ale majú jemnejšie zloženie. Farba, s ktorou pracujeme v našom kozmetickom salóne je na prírodnej báze, nepoškodzuje pokožku, nespôsobuje začervenanie a svrbenie. V salóne pracujeme výhradne s profesionálnou farbou refectocil.

Lepenie trsov

Predĺženie mihalníc metódou trsy zvýrazňuje prirodzenú krivku oka. Nalepením trsov dosiahneme zväčšenie, otvorenie a rozžiarenie oka. Odporúča sa na všetky dĺžky mihalníc. Viditeľný efekt po aplikácií trsov je u padajúceho viečka, ktoré sa po aplikácií opticky zdvihne. Aplikácia vydrží 1-2 týždne. Sú vhodné najmä na príležitostné nosenie (stužkové, svadby, plesy). Nepoškodzujú prírodné mihalnice a sú bezpečné. Konečný efekt je úžasný určite si ho zamilujete.

Aplikácia trsov

Aplikovaných trsov môže byť od 10 až 100 kusov na jedno oko v závislosti od množstva prírodných mihalníc. Aplikujú sa 1 až 2 milimetre od pokožky. Vzhľadom k tomu, že sa nedotýkajú pokožky, vôbec ich nepocítite a nerozoznáte rozdiel medzi predĺženými a prírodnými mihalnicami. Aplikácia trvá pol hodinky až hodinku v závislosti od počtu trsov. Klient leží a má zatvorené oči. Pred samotnou aplikáciou poskytujeme bezplatnú konzultáciu so zákazníkov.

Zásady po aplikácií trsov:


- aspoň 24 hodín sa nelíčiť (neaplikovať maskaru na riasy)
- odličovanie musí byť veľmi jemné za pomoci vatových tyčiniek a očného odličovača