Semipermanentný náter

Semipermanentný náter dodáva Vašim mihalniciam objem, dĺžku, farbu a tvar.Svieže, husté a dlhé mihalnice sú najhorúcejší trend tejto doby. Maskara je ideálna pre každú ženu, ktorá nosí maskaru, ale je unavená z každodenného používania. Je ideálna na dovolenku, každodenné aj príležitostné nosenie. Je to dlhodobý make-up rias, ktorý umožňuje trvácnosť takto upravených mihalníc až po dobu najmenej troch týždňov. Umožňuje veľmi prirodzený vzhľad oka, zabezpečuje výrazné predĺženie a zahustenie mihalníc.

Ako sa aplikuje semipermanentný náter

Semipermanentný náter sa aplikuje priamo na prírodné mihalnice. Pred aplikáciou sa riasy vytočia špeciálnou kulmou na mihalnice. Trvanie je cca 30- 40 minút, pričom pohodlne ležíte so zatvorenými očami.

Ako dlho vydrží semipermanentný náter

Semipermanentný náter vydrží 3 až 4 týždne po aplikácii. Po tejto dobe má byť odstránený a aplikácia može byť opakovaná okamžite. Nanáša sa aj na spodnú líniu rias, aby sa zamedzilo rozdielu medzi hornými a spodnými riasami. Táto kombinovaná aplikácia výrazne zlepšuje vzhľad a estetiku oka.

Poškodzuje semipermanentný náter prirodzené mihalnice?

Nie, semipermanentný náter bol vytvorený s najvyššou kvalitou surovín, dokonca je šetrnejší ako tradičné farby na riasy. Čo spôsobuje nižšiu záťaž pre mihalnice.

Starostlivosť o semipermanentný náter-nepoužívajte akékoľvek výrobky obsahujúce oleje, (očné krémy, odličovače, očné kvapky)
- vyvarujte sa nadmernému teplu - sauny, parné kúpele, solárium

V priebehu prvých 2 hodín

-riasy nemôžu prísť do styku s vodou

Každé ráno

-jemne rozčešte riasy

Prvé 2 dni:

-neumývajte oči a riasy s teplou vodou
-vyhnite sa vodnej pare v okolí tváre
-vyhnite sa plávaniu alebo činnostiam, ktoré môžu spôsobiť potenie

Po dobu 2 dní:

-nepokrývajte plochu riasy
-vyhnite sa spaniu na vašich riasach - mohlo by to spôsobiť ich ohýbanie sa a prekrývanie
-nepretierajte oči alebo riasy - môže to riasy poškodiť