3D mihalnice

3D mihalnice sú svetovo najobľúbenejšou technikou predlžovania a zhusťovania mihalníc, ktorá už nie je iba záležitosťou celebrít, ale dostáva sa aj do obľúbených salónov celého Slovenska. 3D lashes mihalnice sú absolútne prirodzené. Aj pri tom najhustejšom looku si každý myslí, že máte svoje vlastné fantastické mihalnice. A o to tu ide - môžete s nimi športovať, plávať, saunovať, plakať, potiť sa.

Ako sa aplikujú 3D Riasy

3D riasy sa aplikujú priamo na prírodné mihalnice, pričom sa postupuje po jednej riase za druhou. Trvanie je cca 1,5 - 2 hodiny, pričom pohodlne ležíte so zatvorenými očami.

Je čierna jedinou farbou?

Jednotlivé mihalnice existujú v rôznych farbách. Okrem čiernej si môžete vybrať aj modrú, červenú, zelenú, fialovú, žltú. Odlesky farieb môžu dosiahnuť skvelý efekt.

Poškodzuje predlžovanie rias prirodzené mihalnice?

Pri profesionálnej aplikácii predlžovanie a zahusťovanie mihalníc nepoškodzuje mihalnice. Keďže sa mihalnice nemusia každodenne líčiť, tak nie sú zaťažované líčidlami a následne večerným odličovaním. Každý z použitých výrobkov je dôkladne otestovaný, aby sa zabezpečilo, že je vhodný pre tento účel.

Ako dlho vydržia 3D Riasy

3D Lashes vydržia do konca rastového cyklu vlastných mihalníc. Všeobecne sa dá povedať, že vydržia 5-8 týždňov. V prípade že rýchlo strácate vlastné mihalnice, je potrebné ich dopĺňať cca raz za dva týždne.

Starostlivosť o 3D Riasy


- ak chcete používať na 3D riasy špirálu, je nutné používať iba špirálu, ktorá je na to určená. Nesmie sa používať obyčajná ani vodeodolná špirála. Nanášajte ju od polovice po končeky, nie od korienkov
- špirálu odlíčite jemne prstami alebo dvoma vatovými tyčinkami namočenými vo vode, krúživými pohybmi smerom nahor, nesmie sa používať odličovač
- odličovať očné tiene môžete len jemne tyčinkami namočenými v odličovači, nesmie sa odličovať cez mihalnice
- vyhýbajte sa parným kúpeľom a saunám
- 24 hodín po nalepení nesmú prísť do styku s vodou
- nepretierajte si oči, nepoužívajte klieštiky na mihalnice
- nepúšťajte na 3D Riasy prúd vody
- neťahajte za 3D Riasy - môžete vytrhnúť vlastné mihalnice!
- nepoužívajte trvalú na riasy ani farbu na riasy
- mihalnice je vhodné doplniť po troch týždňoch