Čistenie pleti ultrazvukom je šetrné a veľmi účinné

ultrazvuk

Pleť je po ošetrení ultrazvukom hladká, jemná a žiarivá, bez fľakov aj opuchov

Ide o šetrnú a zároveň veľmi účinnú metódu čistenia pleti, ktorá nezanecháva opuchy a fľaky.Je to bezbolestná metóda, dochádza pri nej k povrchovému pílingu bez poškodenia pokožky. Pleť ostáva vyčistená a tonizovaná vďaka séru, ktoré sa dostáva počas čistenia do pokožky. Odporúča sa na normálny typ pleti bez zápalových procesov, bez akné, pretože zápalové procesy nedokáže odstrániť. Čistenie ultrazvukom je však veľmi vhodné pre citlivú pleť. Po tomto ošetrení nezostávajú červené fľaky a opuchnutá pokožka, čo je bežný následok čistenia citlivej pleti. Toto ošetrenie je taktiež ideálne, keď máte ťažkosti s olupovaním pleti a potrebuje výživu, hydratáciu a regeneráciu. Čistenie pleti ultrazvukom nie je výhradne určené len ženám. Muži však majú vo väčšine prípadov hrubší typ pleti, preto sa im odporúča klasické čistenie, ktoré je v ich prípade efektívnejšie.

Čo je ultrazvuk?

Zvuky, ktoré majú vyššiu frekvenciu, ako sú zaznamenateľné ľudským sluchom, sa nazývajú ultrazvuk. Sú to frekvencie medzi 25 000 a 10 miliónmi kmitov za sekundu. Zvuky s frekvenciami nad 10 miliónov kmitov za sekundu sa nazývajú hyperzvuky a s frekvenciami pod hladinou počuteľnosti sa nazývajú infrazvuky. Ultrazvuk pleť nielen dokonale vyčistí bez pílingu, masáží a chemických prostriedkov. Je oveľa účinnejšou metódou bez nepríjemných sprievodných javov a ťažkostí (opuchy, začervenanie či podráždenie pokožky), ktoré zvyčajne sprevádzajú klasické ošetrenie pleti. To je spôsobené ultrazvukovými vlnami.

ultrazvuk

Ultrazvuk má za použitia vhodného krému nasledujúce účinky:


› odstraňuje staré bunky a vedie
k viditeľnému zlepšeniu pokožky
› čistí blokované kožné žľazy
› uvoľňuje tkanivo
› pomáha pri odstraňovaní lymfy
› normalizuje metabolické aktivity
› vedie k dostatočnej syntéze kolagénu
› zvyšuje krvnú cirkuláciu
› dodáva aktívne ingrediencie až z najnižších vrstiev kože
› redukuje vrásky alebo zabraňuje ich hromadeniu

Ošetrenie sa odporúča podstúpiť vo forme kúry pozostávajúcej z 8 až 10-tich ošetrení v 10 až 14-dňových intervaloch.

Účinky prístroja Skin Scrubber:

Hĺbkové čistenie -bezbolestné a šetrné čistenie pleti Exfoliácia - odstránenie odumretých kožných buniek Tonizácia (mikromasáž) ultrazvuková mikromasáž a teplo, ktoré majú na ošetrované tkanivá intenzívne, pozitívne a biologické účinky. Stimulácia buniek a liftingový efekt. Iontoforéza - jej pôsobením prenikajú aktívne látky do hlbšej vrstvy pokožky, čím sa zvyšuje účinnosť kozmetických prípravkov.

Pre koho je ošetrenie vhodné


- normálna pleť
- suchá, zrelá, starnúca pleť
- mastná pleť - reguluje tvorbu mazu
- aknózna pleť - zmierňuje zápal
- pleť - upokojuje pleť
- pleť, pleť s červenými vlásočnicami - posilňuje cievny systém

Kontraindikácie


- kardiostimulátor
- aktívny herpes
- v zapálenom štádiu
- dermatitída, vírusové či cievne ochorenia, bradavice, hepatitída, AIDS a lieky na zrážanlivosť krvi
- tehotenstvo
- rakovina kože
- permanentný makeup