Dámske, pánske, detské kaderníctvo Evelyn Style ESTHETIC

DÁMSKY STRIH

Každá žena chce mať krásne, upravené vlasy a moderný účes v ktorom sa bude cítiť sebavedome. Možno ste to práve vy, ktorá sa rozhodla zmeniť svoj strih a trošku nechať na sebe experimentovať. Stále, ale váhate a neviete, čo by sa hodilo k vášmu tipu tváre. Pred tým, ako vstúpite do nášho salónu Evelyn style ESTHETIC by ste si mali zvážiť, čo od svojho účesu očakávate. Po konzultácií s našim kaderníkom navrhnete účes, ktorý bude určený práve pre vás.

PÁNSKY STRIH

Páni vystúpte z davu. V našom salóne ponúkame profesionálnu zmenu imidžu pre pánov, ktorí si potrpia na upravenom zovňajšku – pánsky strih, umytie vlasov, výživové sérum do vlasov, masáž hlavy a styling sú služby na najvyššej úrovni, ktoré ponúka náš salón. Príďte si k nám oddýchnuť a načerpať nové sily.

NAŠE PRÁCE:

DETSKY STRIH

Máte problémy s deťmi, keď nastane čas na strihanie? Zamyslite sa. Je to naozaj účes, kvôli ktorému sa dieťa bojí ísť do kaderníctva? Alebo dieťaťu proste vadí cudzie prostredie, sedieť a nehýbať sa? V kaderníctve Evelyn style ESTHETIC vám tento stres pomôžeme prekonať. Naše kaderníčky pristupujú k deťom s náležitou starostlivosťou. O vlásky vášho drobčeka bude odteraz postarané rozprávkovo.

NAŠE PRÁCE: