Spoločenské účesy

Svadobné účesy

Svadobný deň býva jedným z najkrajších dní v živote ženy. Každá sa chce páčiť nielen sebe, svojmu nastávajúcemu ale i všetkým účastníkom svadobného obradu. Nevestám, ktoré sa rozhodnú pre svadobný účes z nášho salónu doporučujeme, aby si našli čas a prišli ešte pár týždňov pred svadbou na bezplatnú konzultáciu.

S vybranou kaderníčkou sa dohodnú na ideálnom účese. Pri výbere pomôže i fotografia vybraných svadobných šiat (stačí v mobile), prípadne obrázok vysnívaného účesu. Je čas vlasy pripraviť (urobiť rekonštrukčnú kúru, ak je to potrebné, vlasy zafarbiť, melírovať, alebo predĺžiť), urobiť potrebný strih.

Doplnky do účesov máme k dispozícií priamo na salóne, taktiež sponky, čelenky, korunky a farebné spreje.

Slávnostné účesy

Množstvo spoločenských príležitostí si vyžaduje slávnostnú úpravu vlasov, ktoré je nutné vybrať podľa typu udalosti, oblečenia a samotnej nositeľky alebo nositeľa účesu.
Či už pôjde o hladký uzol, zložitý výčes, alebo moderné talianske vlny, či krepované „oblaky“, s radosťou sa o vaše vlasy postaráme.Účesy na extra príležitosti

Plesy, karnevaly, fotenia do booku, extravagantné účesy – pokúsime sa splniť vaše predstavy.
Pri atypických účesoch je dobré prísť vopred a dohodnúť sa s kaderníkom na možnostiach, prípadne i zakúpení špeciálnych vlasových doplnkov alebo ozdôb.