Brazílsky keratínBrazílsky keratínBRAZIL KERATIN Hair go Straight znamená koniec neposlušným, nepoddajným a poréznym vlasom. Dodá vašim vlasom opäť zdravie, lesk a silu. BRAZIL KERATÍN neslúži len na uzdravenie vlasov, ale zároveň vlasy dlhodobo uhladzuje.
Keratín - je proteín, ktorý je hlavnou súčasťou kože, vlasov a nechtov.
BRAZIL KERATÍN je čisto prírodný produkt ošetrujúci vlasy na báze prírodného keratínu, kolagénu, kokosu a čokolády.

Navracia vlasom:
- zdravie
- hebkosť
- lesk a silu

Odporúčame na:
- jemné
- poškodené
- kučeravé
- tvrdé
- nepoddajné a hrubé vlasy


AKO TO FUNGUJE?
BRAZIL KERATÍN je možné aplikovať na všetky typy vlasov (chemicky ošetrených, farbených, melírovaných i predĺžených). Väčší efekt je možné spozorovať na zničených vlasoch. Čím je vlas viac narušený, tým hlbšie preniká keratín do vlasového stvolu. Posilňuje vlasy a dodáva im výnimočnú mäkkosť. Zlepšuje poddajnosť vlasov, nezaťažuje ich, dodáva im krásny lesk. Funguje ako hydratačná kúra, pomáha pri modelácií účesu. Vlasy vyzerajú po aplikovaní lesklejšie, hladšie, upravenejšie a zdravšie

Brazílsky keratín

Výrobky na domáce použitie zakúpite v našom salóne ihneď po aplikácií Brazílskeho keratínu

BRAZIL KERATÍN je možné aplikovať na všetky typy vlasov (chemicky ošetrených, farbených, melírovaných i predĺžených). Väčší efekt je možné spozorovať na zničených vlasoch. Čím je vlas viac narušený, tým hlbšie preniká keratín do vlasového stvolu.
Posilňuje vlasy a dodáva im výnimočnú mäkkosť. Zlepšuje poddajnosť vlasov, nezaťažuje ich, dodáva im krásny lesk. Funguje ako hydratačná kúra, pomáha pri modelácií účesu. Vlasy vyzerajú po aplikovaní lesklejšie, hladšie, upravenejšie a zdravšie

Výrobky na domáce použitie zakúpite v našom salóne ihneď po aplikácií Brazílskeho keratínu


BRAZIL KERATIN BK Hydratačný šampón s kolagénom a keratínom
Veľmi jemný a výdatný šampón pre dôkladné očistenie vlasov s keratínovým regeneračným systémom. Tento aktívny šampón nielen dokonale vlasy vyčistí, ale dodá vlasom „životne“ potrebný keratínový hydrolyzát, ktorý sa podieľa na hĺbkovú regeneráciu poškodených vlasov. Sirné aminokyseliny z hydrolyzátu umožňujú chemické obnovenie pojivových sirných mostíkov vo vlasoch a tým ich spevnia a zregenerujú. Na procese obnovy sa významne podieľajú i aktívne zložky extraktu Aloe Vera. Kyslým HP zahladí vlasové šupinky.

Cena: 15 EUR


BRAZIL KERATIN BK Hydratačný kondicionér s kolagénom
Keratínový regeneračný krém na vlasy s jedinečnou účinnosťou s excelentným regeneračným efektom pre poškodené vlasy. Vedľa extraktu Aloe Vera obsahuje „životne“ potrebný keratínový hydrolyzát, ktorý sa podieľa na hĺbkovej regenerácii poškodených vlasov. Sirné aminokyseliny z hydrolyzátu umožňujú chemické obnovenie pojivových sírnych mostíkov vo vlasoch a tým ich spevnia a zregnerujú. Na procese obnovy sa významne podieľajú i aktívne zložky extraktu Aloe Vera. Kyslým pH zahladí vlasové šupinky, vlasov vráti chýbajúci tuk, prírodný lecithin dodá vlasom lesk.

Cena: 17 EUR

Brazílsky keratín