Solárna kozmetika

Úlohou solária je nahradiť prirodzený deficit slnečného žiarenia umelým spôsobom a zlepšiť tak zdravotný stav človeka. Okrem toho vám solárium umožní zrelaxovať, zbaviť sa stresov, do bronzova sa opáliť a udržať si zlatistú farbu aj počas zimy. Opálená pokožka pôsobí estetickejšie a je menej citlivá na slnečné žiarenie.

Hlavným cieľom solárnej kozmetiky je čo najšetrnejší proces hnednutia urýchliť a zintenzívniť. Naša solárna kozmetika profituje z dlhoročnej skúsenosti, zodpovedá špeciálnym požiadavkám zákazníka ako aj požiadavkám tej najnáročnejšej pokožky. Zaručí vám starostlivosť o pokožku na najvyššej úrovni a s najkvalitnejšími účinnými látkami.

Široký sortiment vás presvedčí svojou prehľadnosťou a zrozumiteľnosťou produktových línií vhodných pred a po opaľovaní. Je to inovatívna kozmetika pre soláriá, spĺňajúca najvyššie nároky na starostlivosť. Obsahuje vysoko hodnotné látky pre dosiahnutie lepšej vláčnosti a optimálnu regeneráciu pokožky. Hodnotné „anti-aging“ stavebné látky účinne bránia predčasnému starnutiu pokožky. Všetky výrobky sú testované nezávislými odborníkmi a skúmané na fototoxické a dermatologické vlastnosti. Foto krémov Kozmetika podporujúca opálenie pokožky so 100% účinkom.Účinky:

- rýchle a maximálne vstrebanie pigmentu do pokožky
- zintenzívnenie pigmentu obsiahnutého v pokožke
- dosiahnutie rovnomerného
- tmavo bronzového odtieňa pokožky
- silná ochrana pred UV žiarením
- rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva na pokožke mastný film
- predlžuje trvanlivosť opálenia
- intenzívna regenerácia a ochrana
- maximálna hydratácia pokožky