Manikúra v salóne EVELYN style ESTHETIC

Ruky môžu o nás veľa prezradiť a preto starostlivosť o ne netreba podceňovať. Vláčna, hebká pokožka a upravené nechty nepochybne pozitívne dotvárajú náš celkový vzhľad.

Ponúkame všetky typy manikúr:

· klasická manikúra: vhodná pre ženy aj mužov,
· japonská manikúra: regeneračná manikúra pre lámavé nechty,
· francúzska manikúra: klasická manikúra s francúzskym lakovaním,
· wellness manikúra: luxusné ošetrenie pre pocit saténových rúk,
· balb care manikúra: dokonalý relax po dobu 3-týždňov, na ruky aj nohy

Klasická manikúru

Jedná sa o úpravu dĺžky a tvaru Vašich prirodzených nechtov, zatlačenie kožtičky a aplikáciu výživného krému. Manikúru môžeme dokončiť prípadným leštením, lakovaním a zdobením. Ponúkame aj úpravu nechtov pomocou špeciálnej leštičky, napustenej olejom. Vaše nechty budú lesklé a chránené.

Japonská manikúru

Japonská manikúra je spôsob ako udržať nechty nielen krásne, ale aj zdravé. Jej hlavným princípom je vlastne leštenie nechtov. V dnešnej dobe sa stáva P-Shine hitom po celom svete. Je to predovšetkým vďaka prirodzenému vzhľadu a pozitívnemu vplyvu na zdravie nechtov. Najviac celá metóda využíva čisto prírodné produkty ako sú včelí vosk, materina kašička, kremičitá hlinka a prášok z lastúr. Technika P-Shine nechty vyživuje, dodáva im vitamíny, podporuje prekrvenie a rast nechtov, spevňuje ich a povrchovo chráni. Hodí sa pre zle rastúce, lámavé a rozštiepené nechty. Na japonskú manikúru sa nelakuje a neodporúča sa pre zničené alebo tenké nechty.

Francúzska manikúra

Francúzska manikúra dnes patrí k bežným spôsobom ako skrášliť nechty. Mnoho žien na ňu nedá dopustiť, pretože vyzerá prirodzene, upravene a hodí sa ku každému oblečeniu aj farbe. Je to v podstate len biely prúžok na konci nechta. Tento prúžok však dokáže necht neuveriteľne skrášliť. Zvyšok nechta je nalakovaný jemne ružovým lakom. Celá francúzska manikúra býva ešte zafixovaná bezfarebným lakom, ktorý predĺži jej trvanlivosť. Nechty s francúzskou manikúrou vyzerajú dlhšie a zdravšie.

Wellness manikúra

Objavte na vašich rukách pocit luxusu s wellness manikúrou. Wellness manikúra je určená najmä tým klientom, ktorí chcú zažiť pocit saténových rúk doslova na vlastnej koži.

Výsledkom wellness manikúry je pocit luxusu na vašich rukách. Wellness manikúra dokonale zrelaxuje vaše ruky, ktoré budú krásne oddýchnuté a upravené.

BalbCare manikúra

BalbCare je revolučná novinka v manikúre a pedikúre, ktorá mení spôsob vykonávania manikúry. Bez použitia manikúrnych misiek, vody, uterákov, olejov, krémov a parafínových vaničiek. Tajomstvo ukryté v jednorazových rukaviciach. Vyrobená z prírodných zložiek, s obsahom tea tree, antibakteriálna, poskytuje dokonalý relax a vzhľad vašich rúk a chodidiel.