TECHNIKY ZDOBENIA V SALÓNE EVELYN style ESTHETIC

Pekne upravené nechty sú ozdobou každej ruky. Dokonca nutnosťou u ľudí, ktorí prichádzajú do kontaktu s klientami. Na dosiahnutie ideálneho výsledku s krásne nazdobenými nechtami máme pre vás celý rad možností.

Zdobenie farebnými gélmi

Za najrýchlejšiu metódu zdobenia sa považuje zdobenie farebnými gélmi, ktorých použitie je kreatívne a poskytuje množstvo farebných kombinácií. Farebné UV gély majú dobrú konzistenciu, ľahko sa s nimi zdobí, pričom nestekajú po nechtoch.

V našej ponuke nájdete množstvo odtieňov farebných gélov od pastelových, neónových až po farebné trblietavé gély, alebo gély s metalickým odleskom. Je len na Vašej fantázií z ktorých farieb a akú kombináciu si vyberiete.

ONE STROKE PAINTING - Zdobenie vodovými farbami

Vodové farby sú jedným z najprirodzenejších materiálov pre používanie nailartu. Môžete s nimi zdôrazniť detaily malých tieňov, vybudovať vrstvenie farby. Týmto dosiahnete hĺbku, intenzitu a jedinečnosť každého zdobenia.

One touch foil

Abstraktné obrazce, línie bez figuratívnej, reálnej predlohy a tvarová harmónia s Transfer fóliami. Extrémne tenké, pôsobivé, s neskutočnými motívmi a dokonalým efektom. Jednoduchá aplikácia s množstvom kombinácií a farebných prevedení, nestrácajú farebnú intenzitu, neblednú.

Zdobenie pečiatkami

Pečiatky na nechty sú moderným a jednoduchým spôsobom, ako skrášliť svoje ruky a zaručiť originalitu. Oproti ručnému zdobeniu je pečiatkovanie hotové za niekoľko minút. Na výber máme nespočetné množstvo motívov v najrôznejších farbách a odtieňoch.

Kamienky, prášky, krajky...

Veľmi obľúbeným pomocníkom pri zdobení gélových nechtov sú trblietavé prášky, hologramy, konfety, kamienky, flitre, drvené mušle, omietky, krajky a iné. Stačí len pustiť uzdu fantázie a táto široká ponuka sortimentu Vám môže ozdobiť Vaše nechty.