Vákuová Kavitácia

Bezbolestná liposukcia 3. generácie

Vákuová kavitácia (môžeme sa stretnúť aj s názvom bezbolestná „liposukcia“ resp. lipolýza) je najmodernejšou, bezbolestnou a vysoko účinnou náhradou klasickej chirurgickej liposukcie. Kavitácia je účinná nielen pri redukcii tukových vankúšikov v problémových partiách, ale zmierňuje aj neestetický vzhľad celulitídy, tzv. "pomarančovej pokožky", ktorá sa ťažko odstraňuje diétou alebo cvičením. Kavitácia je taktiež výborný spôsob ako si za 30 minút vyformovať postavu.

6 dôvodov pre kavitáciu


Kavitáciou je možné zbaviť sa -2 až -6 cm už po prvom ošetrení.
Kavitácia je vyBezbolestná liposukcia 3. generáciesoko účinná.
Kavitácia nie je časovo náročná, procedúra trvá 30 minút.
Kavitácia je príjemný relax.
Kavitácia nie je bolestivá a ihneď po kavitácii sa môžete vrátiť späť do bežného života.

Aké je tajomstvo kavitácie?

Kavitácia sa vykonáva pomocou vákuovej ultrazvukovej hlavice, ktorá nasaje pokožku pevne na aplikátor a tým sa zvýši samotný účinok kavitácie. Kavitačnou hlavicou sa presne zacieli na ošetrovanú oblasť kde sa pomocou ultrazvukových vĺn rozbije membrána tukovej bunky, jej obsah sa vyleje do medzibunkového priestoru a následne sa odplaví lymfatickým systémom von z tela.

Preto veľmi dôležitou podmienkou po kavitácií je dodržiavať pitný režim. Je dôležité vypiť minimálne 2 litre vody denne – aby sa uvoľnené tukové bunky odplavili močom von z tela. Samotná procedúra trvá 40 min. V jeden deň je možné si dať ošetriť maximálne 2 partie tela.

Výsledky sa dostavujú už po prvej kavitačnej procedúre úbytkom tuku, mení sa povrch pokožky a tonus kože, prejav tzv. pomarančovej kože ustupuje.

Po kavitácií

Po skončení kavitácie nasleduje 20 minútová lymfodrenáž, ktorá pomáha odstrániť uvoľnené a rozpustené tukové bunky pomocou lymfatického systému a močových ciest z tela von.

Kontraindikácie:

vysoký krvný tlak a kardiovaskulárne
ochorenia, závažné ochorenia žíl
psychické poruchy a nervové ochorenia,
epilepsia
tuberkulóza a infekčné ochorenia
menštruácia, tehotenstvo
kožné ochorenia, psoriáza, rany, ekzémy