Kryolipolíza

25 % - 35% tuku bude už po jedinom ošetrení minulosťou! Už po 6 týždňoch sa stane Vaša figúra Vašou budúcnosťou... Vytúžené predstavy o Vašom tele sa stanu skutočnosťou!

Kryolipolýza je v súčasnosti považovaná za najefektívnejšiu neinvazívnu metódu odstraňovania telesného tuku. Je to proces riadeného zmrazovania tukových buniek, ktorých obsah skryštalizuje, vďaka čomu tuková bunka odumrie a je z tela odstránená pomocou lymfatického systému. Používame certifikovaný prístroj Cryosculptire Zetta najnovšej ge- neráciektorý pracuje so systémom veľmi presného nastavenia teploty a vákua(sania).Vákuová mraziaca hlavica sa prikladá na miesto s vysokým obsahom tuku. Podtlakom dochádza k nasatiu pro- blematických partií do sacieho priestoru tejto hlavice. K riadenému zmrazovaniu dochádza prostredníctvom mraziacich plôch vo vnútri aplikačnej hlavice v rozmedzí teplôt -5 až +10 °C Celý proces je vysoko bezpečný, nepoškodzuje okolité tkanivo, vzhľadom k tomu, že tukové bunky sú viac citlivé na chlad ako pokožka, nervy či svaly. Nezvyšuje zároveň ani hladinu cholesterolu a triglyceridov. Úbytok tukových buniek je trvalý a na určitú oblasť postačí 1 až 2 ošetrenia. Je podložená rozsiahlymi klinickými štúdiami, má zaručené a trvalé výsledky. Vyskúšajte i Vy prístroj s najlepšou reputáciou na trhu a so stovkami spokojných zákazníkov! Konečne môžete rýchlo, efektívne, bez bolesti a hlavne trvale schudnúť a stratiť tak centimetre TAM, KDE TO NAJVIAC POTREBUJETE

Ošetrením problémových partii dôjde k odstráneniu 25% - 50% tukových buniek. Po zníženom počte adipocitov (tukových buniek) dochádza k remodelácii tukového tkaniva. Bunky ktoré prežili sa zhlukujú k sebe, vytláčajú prázdne miesta a dochádza k zmenšeniu tukovej vrstvy. Rozpadajúce sa tukové bunky vyvolajú asepticky zápal s čistiacou reakciou, kde sú ich úbytky pohltené lymfatickým tkanivom a vyplavené do lymfatických ciest. Prvé výsledky sú viditeľné za 2 týždne, plný efekt sa dostaví po 6-8 týždňoch. Vtedy sa klient rozhoduje o prípadnej ďalšej aplikácii v danej oblasti.

Doporučené ošetrenia


Malé bruško (spodná časť) - 1 nasatie
Väčšie bruško spodná+vrchná časť - 2 nasatia
Boky bruška – 2 nasatia
Stehná – 2 nasatia
Boky – 2 nasatia
Ramená – 2 nasatia

Kontraindikácie:

Zvýšená teplota, ochorenie srdca, kardiostimulátor, akútne ochorenia,
abnormálny krvný tlak,
menštruácia (v deň procedúry),
tehotenstvo a dojčenie,
kožné ochorenia, zhubné nádory, psoriáza,
atopický exém, dermatitída, tuberkulóza,
ochorenie pľúc, Raynaudova nemoc,
cryoglobulinemia,
omrzliny,
problémy s termoreguláciou,